Żorscy karatecy z medalami Pucharu Śląska

0
59

W sobotę 29 maja w Katowicach odbył się VI Puchar Śląska Karate Kyokushin z udziałem prawie 300 zawodników z ponad 20 śląskich klubów.

Żorski Klub Sztuk Walki Shogun Żory pod kierunkiem sensei Dariusza Kudyk reprezentowało 5 zawodników, którzy wywalczyli w sumie 6 medali.

I tak wśród juniorów w kategorii do 70 kg finał należał do karateków z Żor, którego po bratobójczej walce z Jakubem Lis wygrał Kacper Żesławski. Kacper zdobył również brąz w kata juniorów.

Kolejne dwa medale dla Żor wywalczył Dominik Chabrzyk, srebro w kumite juniorów do 60 kg i srebro w kata juniorów.

Ostatni  medal dla żorskiej ekipy wywalczyła Hanna Sobczyk, najmłodsza z żorskich „Shogunów”, która odprawiła z kwitkiem wszystkie swoje przeciwniczki i zdobyła złoto w kategorii kadetek do 30 kg.

Klub reprezentował jeszcze Kamil Szewieczek w kumite młodzików do 45 kg, który po wygraniu pierwszej walki zakończył zmagania w 1/8 finału.

Wszystkich chętnych, nie ważne czy marzących o karierze sportowej czy tylko chcących poprawić kondycję, sensei Dariusz zaprasza na treningi karate do Dojo Klubu Sztuk Walki Shogun Żory mieszczącego się w pawilonie handlowym na os. 700-Lecia Żor przy ul. Żeromskiego 35.

Bliższe informacje pod nr tel. 697567259 i na https://www.facebook.com/KSWShogunZory oraz http://shogun-zory.pl

_____

Galeria zdjęć przedstawia zawodników karate na macie walczących o puchar oraz stojących na podium.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ