Walczyli o medale Mistrzostw Śląska

0
116

W niedzielę 14 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej CENTRUM w Dąbrowie Górniczej odbyły się 41 Mistrzostwa Śląska Karate Kyokushin oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików z udziałem ponad 300 zawodników z blisko 50 klubów Górnego i Dolnego Śląska.

Żorski Klub Sztuk Walki Shogun reprezentowali juniorzy Kacper Żesławski, Jakub Lis, Dominik Chabrzyk oraz młodzicy Kamil Szewieczek i Wojciech Mańka.

W konkurencji kata juniorów Dominik otarł się o miejsce medalowe zajmując w finale 4 miejsce. W konkurencji kumite juniorów nasi zawodnicy wywalczyli dwa brązowe medale:

  • Jakub Lis – w kategorii powyżej 75kg
  • Kacper Żesławski – w kategorii do 70 kg.

Pozostałym naszym zawodnikom nie udało niestety się przedrzeć do strefy medalowej.

Trener żorskich karateków Sensei Dariusz Kudyk pełnił role jednego z sędziów mistrzostw z ramienia Polskiego Związku Karate.

Wszystkich chętnych, nie ważne czy marzących o karierze sportowej czy tylko chcących poprawić kondycję, sensei Dariusz zaprasza na treningi karate do Dojo mieszczącego się w pawilonie usługowym nr 16 na os. 700 Lecia Żor (wejście od parkingu). Bliższe informacje pod nr  tel. 697567259 i na https://www.facebook.com/KSWShogunZory oraz http://shogun-zory.pl
_____
Na zdjęciach zawodnicy w strojach karate, pozujący do zdjęć, odbierający nagrody na podium i walczący na macie.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ