Zaproszenie na turnieje szachowe – zaprasza KS „Roszada” Żory

0
157

Klub Sportowy „Roszada” Żory ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych juniorów na Żorski Turniej Szachowy Juniorów, rozgrywany 19 grudnia (sobota) od godziny 9:00 w Niepublicznej Szkole Mistrzostwa Sportowego przy Alei Zjednoczonej Europy 29.

Turniej będzie rozgrywany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo w turnieju to 10 minut i 5 sekund za każde posunięcie.

W turnieju przewidziane są nagrody w różnych kategoriach wiekowych – 3 nagrody w kategorii open, nagroda dla najlepszego zawodnika z Żor oraz dla najlepszej juniorki. Pula nagród to co najmniej 500 zł. Nagrodami będą bony do jednej z  sieci handlowych.

Link do turnieju – kliknij tutaj

Natomiast w niedzielę 20 grudnia, również w Niepublicznej Szkole Mistrzostwa Sportowego i też od godziny 9:00 organizujemy Żorski Otwarty Turniej Szachowy, na który mogą się czuć zaproszeni wszyscy szachiści – zarówno dorośli jak i dzieci.

Turniej, tak jak w rozgrywkach dzieci, zaplanowany jest na dystansie 7 rund. Tempo w zawodach to 10 minut + 5 sekund za ruch. W turnieju nagrodzonych zostanie 3 najlepszych uczestników, przewidziana jest również nagroda dla najlepszego zawodnika z Żor oraz dla najlepszej kobiety/juniorki. Pula nagród to co najmniej 500 zł. Nagrodami będą bony do jednej z  sieci handlowych.

Link do turnieju i zgłoszeń – kliknij tutaj

W tym roku obowiązuje limit uczestników, więc prosimy o szybkie zapisy.

Turniej odbędzie się z zachowaniem wszelkich reguł sanitarnych, obowiązujących przy okazji uprawiania sportu. Niestety widownia będzie zakazana.

Turnieje organizowane są przy finansowym wsparciu Miasta Żory. Serdecznie zapraszamy!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ