Kumite z wirusem

0
659

W sobotę 20 czerwca na zakończenie roku szkoleniowego odbyło się w Hali Mosir Żory zorganizowane przez Klub Sztuk Walki Shogun Żory kierowany przez sensei Dariusza Kudyka  kolejne doroczne Seminarium Kumite Kyokushin, które poprowadził Shihan Janusz Piórkowski (5dan) w asyście sensei Artura Sroki (4dan) i sensei Arkadiusza Mikułki (4dan).

W seminarium uczestniczyli młodsi i starsi karatecy z klubów z Żor, Jastrzębia Zdrój, Dąbrowy Górniczej, Żywca, Wodzisławia Śląskiego., Rybnika, Skoczowa i Czerwionki Leszczyny.

Celem Seminarium oprócz stricte sportowego była integracja i spotkanie przyjacielsko-towarzyskie środowiska karateków po kilkumiesięcznej przerwie wywołanej koronawirusem.

„Panująca sytuacja epidemiologiczna nie dawała nam szans w ostatnich miesiącach do spotkań na zawodach, odwołane zostały min. Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa i Puchar  Śląska, czy też Turniej SARI CUP rozgrywany w Żorach. My jednak nie poddajemy się wirusowi, walczymy dalej, zaraz po odmrożeniu sportu w maju wznowiliśmy treningi, najpierw na Orliku, a od czerwca w swoim Dojo. Trenujemy, wzmacniamy swoja odporność i czekamy na pierwszy turniej, może już po wakacjach we wrześniu” – mówi sensei Kudyk.

Więcej info i zdjęć na https://www.facebook.com/KSWShogunZory

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ