11 gigantów z MUKS Sari Żory – to nowa silna grupa trenerów, która będzie nas wspierać od nowego sezonu 2020/2021

0
467

Kolejny mocny i utwierdzający krok w działaniach Zarządu MUKS Sari Żory.

Mieliśmy już w filmie takie tytuły jak Fantastyczna czwórka, Wielka szóstka, …..i wreszcie przyszedł czas na Jedenastu gigantów ze stali. To właśnie ta fantastyczna jedenastka rozpocznie działania od nowego sezonu w MUKS Sari Żory.

To oni wspólnie będą szkolić i wspierać naszych zawodników, począwszy od najmłodszych grup, aż do kadry seniorek i seniorów. Mają wspólne plany, podobne wizje i jeden cel…. stworzyć najlepszy klub i profesjonalny ośrodek szkoleniowy na Śląsku.

Tak jak pisaliśmy wcześniej, postawiliśmy głównie na szkoleniowców, którzy byli, bądź są czynnymi zawodnikami i zawodniczkami, i posiadają bagaż doświadczeń z boiska. Dodatkowo, każda grupa trenerów będzie prowadzona pod nadzorem głównego koordynatora. Są to Paweł Wrzeszcz (siatkówka dziewcząt) i Grzegorz Marciak (koszykówka chłopców)

I tak w imieniu Zarządu MUKS Sari Żory chciałbym przedstawić wszystkich trenerów zarówno siatkarskich, jak i koszykarskich, którzy będą wspierać nasz klub w nowym sezonie 2020/2021.

Sekcja koszykarska chłopców:

 • Jadwiga Formela – instruktor koszykówki
 • Grzegorz Marciak – trener klasyII koszykówki
 • Paweł Sajdyk – instruktor koszykówki

Sekcja siatkarska dziewcząt:

 • Sylwia Mazur – trener piłki siatkowej PZPS
 • Joanna Pyrek – trener piłki siatkowej klasy II PZPS
 • Anna Wrzeszcz – trener piłki siatkowej PZPS
 • Oliwia Muras – trener piłki siatkowej PZPS i trener sportu piłki siatkowej
 • Paweł Wrzeszcz – trener piłki siatkowej klasy mistrzowskiej PZPS
 • Marek Utrata – instruktor piłki siatkowej
 • Krzysztof Murach – trener piłki siatkowej PZPS
 • Kamil Kosiński – trener piłki siatkowej klasy II PZPS

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ