Młodzi karatecy na Mistrzostwach Polski

0
362

W miniona sobotę 12 października w Szczecinie odbyły się XX Mistrzostwa Polski Seniorów Open oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin. Na macie rywalizowało 220 zawodniczek i zawodników z 76 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Klub Sztuk Walki Shogun Żory reprezentowało 2 zawodników:

– w kategorii kumite juniorów mł. do 60 kg Kacper Żesławski dotarł do ćwierćfinału zajmując ostatecznie miejsce V-VIII, natomiast w kata zabrakło mu 0,5 punktu do finałowej ósemki i zajął IX miejsce (na 30 startujących),

– w kategorii kumite juniorów mł. powyżej 65 kg reprezentant żorskiego klubu Jakub Lis niestety odniósł kontuzje dłoni już w pierwszej walce z późniejszym Mistrzem Polski.

Sensei Dariusz Kudyk pełnił role jednego z sędziów mistrzostw z ramienia PZK.

Start zawodników Klubu Sztuk Walki Shogun Żory w Szczecinie wsparty były przez Gminę Miejską Żory. Kolejny starty „żorskich shogunów” już pod koniec października na GP Beskidów Karate Kyokushin oraz na Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin w Portugali.

Wszystkich chętnych bez względu na wiek, którzy chcieliby rozpocząć lub kontynuować swoja przygodę z karate kyokushin sensei Dariusz zaprasza na treningi, które odbywają się codziennie w  dojo mieszczącym się w Zespole Szkół nr 3 na os. Sikorskiego (wejście główne do szkoły).

Szczegóły na stronie internetowej klubu http://shogun-zory.pl i na fanpage klubu https://www.facebook.com/KSWShogunZory

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ