Nabór kandydatów do klas sportowych i mistrzostwa sportowego o profilu piłka nożna w SP 13 Mistrzostwa Sportowego w Żorach

0
420

Szkoła Podstawowa nr 13 Mistrzostwa Sportowego im. Polskich Olimpijczyków w Żorach oraz Młodzieżowy Klub Sportowy Żory ogłaszają nabór kandydatów / kandydatek do klas Sportowych oraz klas  Mistrzostwa Sportowego o specjalności piłka nożna w roku szkolnym 2019/2020.

W klasach Mistrzostwa Sportowego przewidzianych jest 16 godzin wychowania fizycznego w tym 12 godzin tygodniowo zajęć specjalistycznych z piłki nożnej oraz udział w zawodach, turniejach i obozach sportowych MKS Żory.

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE NAUKA W ODDZIAŁACH ODBYWA SIĘ NA BAZIE PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I JEST BEZPŁATNA.

Nabór ogłaszamy do następujących oddziałów:
  • Klasa 1 SP – Sportowa
  • Klasa 4 SP – Mistrzostwa Sportowego
  • Klasa 7 SP – Mistrzostwa Sportowego

oraz nabór uzupełniający do pozostałych oddziałów Szkoły Podstawowej.

Do w/w wymienionych klas mogą również uczęszczać dziewczyny z uzdolnieniami piłkarskimi, które zgodnie z przepisami PZPN dopuszczają udział dziewcząt o jeden rok starszych w rozgrywkach młodzieżowych do grupy trampkarzy włącznie.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje w sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 13 os. Pawlikowskiego 40 w Żorach; tel: 32 435 74 92 oraz u nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów MKS Żory:

  • Wojciech Gancarczyk tel. 796 256 168
  • Paweł Rybica tel. 514 473 403
  • Łukasz Kuś tel. 693 171 280
Oferujemy wysoki poziom kształcenia ogólnego jak i sportowego przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i trenerską oraz bazę sportową na wysokim poziomie tj. boiska ze sztuczną i naturalną nawierzchnią, halę piłkarską do treningu przez cały rok.
Nasi najlepsi wychowankowie są powoływani do młodzieżowych kadr Polski i Śląska oraz występują w najlepszych akademiach piłki nożnej w Polsce jak Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Piast Gliwice, Górnik Zabrze czy SMS Łódź.
Nasze drużyny występują na szczeblu Wojewódzkim, a także biorą udział w turniejach międzynarodowych.
Jeżeli jesteś ambitnym i uzdolnionym zawodnikiem chcącym rozwijać swoje umiejętności – DOŁĄCZ DO NAS !!!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ