MUKS Sari Żory w rozgrywkach Kinder Sport

0
710

13 stycznia najmłodsze siatkarki naszego klubu rozpoczęły rywalizację w rozgrywkach Kinder Sport organizowanych przez Śl.Z.P.S. do których w naszym województwie zgłosiło się aż 180 drużyn. Dla dziewczynek z 4 klasy sportowej SP3 byly to pierwsze tak ważne zawody. Na początku był strach, nerwy i przerażenie. Ale z meczu na mecz trema pozostawała poza boiskiem. Turniej w Tychach należy ocenić na 4 z plusem w szkolnej skali ocen. Z pośród 5 naszych drużyn dwie zajęły 2 miejsce a 3 trzecie miejsce w swoich grupach ( w każdej grupie startowało pięć drużyn). Pierwszy turniej miał na celu rozstawienie zespołów do etapu właściwego który za niedługo się rozpocznie. Prawdziwa walka dopiero przed nami. Gramy dalej z miastem Żory.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ