XIV kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-15

0
459

MKS ŻORY – Zagłębie Lubin  1:2 (0:0)

Skład MKS ŻORYWieczorek (Szymura), Wnuk, Figołuszka , Hajdara, Noworyta, Molski, Szarek (Piwczyk), Tomal, Bronner, Brych, Nimtsz (Kalinowski)

Na zakończenie udziału w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15 do Żor przyjechała drużyna Zagłębia Lubin, która już tydzień wczesniej zapewniła sobie zwycięstwo w tej grupie i awans do półfinału Mistrzostw Polski, w którym spotka się z Pogonią Szczecin. Pierwsza połowa wyrównana, ze wskazaniem na drużynę gospodarzy, która niestety nie potrafiła przypieczętować swojej przewagi. Wymuszona urazem jednego z zawodników MKS zmiana ustawienia dała o sobie znać w drugiej połowie. Najpierw zawodnik gości został sfaulowany w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny, zamieniony na bramkę, a później zawodnik Zagłębia znalazł się w sytuacji sam na sam i podwyższył wynik, choć wydawało się, że był na spalonym. Mimo słabej w tym dniu dyspozycji zawodnicy gospodarzy robili wszystko, aby zniwelować niekorzystny wynik, co udało się 2 minuty przed końcem, kiedy bramkę kontaktową strzelił Kacper Noworyta. Niestety dokońca spotkania nie udało się już wyrównać.

Trenerem druzyny jest Paweł Rybica.

W rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15 drużynę MKS Żory wspiera Miasto Żory. Serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również wszystkim kibicom i sympatykom, którzy wspierali nas w trakcie tych rozgrywek.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ