II kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-15

0
442

MIEDŹ LEGNICA – MKS ŻORY  3:0 (0:0)

SKŁAD MKS ŻORYWieczorek (Szymura), Wnuk, Figołuszka (Szafarczyk), Hajdara, Nogły M. (Piwczyk), Liszka (Kalinowski), Noworyta, Molski, Nimtsz, Tomal, Bronner (Przybułek)

Zaległy mecz II kolejki z Miedzią Legnica po rozegranym 10 dni wczesniej meczu z tą drużyną zapowiadał się ciekawie, bo pierwszy mecz pomimo porażki wygladał ze strony MKS bardzo dobrze. Pierwsza połowa potwierdzała ten fakt, ponieważ gra była wyrównana, a obie drużyny miały równie dużo szans na strzelenie bramki, choć żadna nie padła i do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Druga połowa mimo zaangażowania zawodników pokazała, że to gospodarze w tym meczu byli lepszą drużyną. Najpierw w 58 minucie w sytuacji sam na sam padła pierwsza bramka, w 66 minucie błąd naszego stopera skrupulatnie wykorzystał zawodnik gospodarzy, a 3 minuty później strzałem głową najwyższy zawodnik gospodarzy przypieczętował wynik spotkania. MKS miał również kilka szans na strzelenie bramki, a w najlepszej niestety Daniel Nimtsz strzelił prosto w bramkarza. Do końca wynik nie uległ zmianie.

Trenerem drużyny jest Paweł Rybica.

Najbliższy mecz “u siebie” MKS Żory rozegra 26.05.2018 o godzinie 13.00 z Odrą Opole  – na stadionie MOSiR w Żorach ul. Wolności. Serdecznie zapraszamy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ