IX kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-15 MKS Żory

0
485

MKS ŻORY – MIEDŹ LEGNICA 0:4 (0:2)

SKŁAD MKS ŻORYWieczorek, Wnuk, Figołuszka, Szafarczyk, Nogły M., Przybułek, Molski, Brych (Piwczyk), Tomal, Bronner (Szarek – Noworyta), Liszka

Z drużyną Miedzi Legnica zespołowi MKS Żory przyszło się mierzyć po raz pierwszy, dlatego też postawili sobie cel, którym były 3 punkty i  jak najlepsza postawa w tym meczu. Od poczatku gospodarze prowadzili gręi byli stroną, która znacznie częściej utrzymyała się przy piłce stwarzając groźne sytuacje, jednak niemoc strzelecka nie pozwoliła na strzelenie bramki. Mimo kilku sytuacji na strzelenie gola przez MKS Żory, niestety to goście otworzyli wynik spotkania strzelając bramkę z rzutu karnego. Mimo utraty bramki nic się nie zmieniło i to włąsnie MKS Żory grał i sprawiał wrażenie drużyny, która za chwilę przypieczętuje swoją przewagę bramkę, lecz stało się inaczej i po sytuacji sam na sam goście podwyższyli wynik spotkania.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, a karny podyktowany po faula na Franku Liszce miał pozwolić “złapaćkontakt”, niestety strzał z rzutu karnego nie był celny, bo piłka odbiła sięod słupka. W tej części Miedź podwyższyła wynik strzałem z 40 metrów, który przelobował naszego brmkarza, a przed gwizdkiem końcowympodwyższyli prewagę do czterech bramek. Podsumowując MKS Żory grał, a przeciwnicy strzelali bramki.

Trenerem drużyny jest Paweł Rybica.

Najbliższy mecz “u siebie” MKS Żory rozegra 26.05.2018 o godzinie 13.00 z OdrąOpole – na stadionie MOSiR w Żorach ul. Wolności. Serdecznie zapraszamy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ