Sprawozdanie z meczu VIII kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15

0
447

Falubaz Zielona Góra- MKS Żory  0:1 (0:0)

Skład MKS ŻORY: Wieczorek, Wnuk, Figołuszka, Szafarczyk, Nogły M., Przybułek (Liszka), Noworyta, Molski (Piwczyk), Brych, Tomal, Bronner (Szarek)

W meczu inaugurujacym rundę wiosenną CLJ – U 15 właśnie mecz z Falubazem pozwolił drużynie MKS Żory cieszyć sięz 3 punktów, niestety później już nie było tak dobrze, pomimo tego, że mecze były bardzo wyrównane. Teraz przyszła pora na rewanż na boisku w Zielonej Górze. Gospodarze przed tym meczem mieli w tabeli jeden punkt przewagi i wydaje się, że po porażce w Żorach nie było śladu. Pierwsza połowa wyrównana, dużo walki z minimalną przewagą MKS Żory, ale szanse na strzelenie gola były z jednej i drugiej strony. Druga połowa meczu nie zmieniła znacznie obrazu gry oraz tego, ze gospodarze starali się przedostać pod bramkę MKS często długimi wrzutkami, które w większości były przechwytywane lub wybijane. W tej części gry padła jedyna bramka w tym meczu, kiedy po strzale Tomala do odbitej przez bramkarza gospodarzy piłki pierwszy dobiegł Bronner ustalając wynik. Goście mogli jeszcze dwukrotnie podwyższyć go, jednakże nie wykorzystali dogodnych sytuacji. Przed gwizdkiem końcowym gospodarze mieli najlepszą okazję do wyrównania po błędzie stopera MKS, jednak znakomitą interwencją popisał się Wieczorek ratując 3 punkty. Trenerem drużyny jest Paweł Rybica.

Najbliższy mecz “u siebie” MKS Żory rozegra 05.05.2018 o godzinie 15.00 z Miedzią Legnica – na stadionie MOSiR w Żorach ul. Wolności. Serdecznie zapraszamy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ