Podsumowanie 3 i 4 kolejki Ekstraligi w baseballu

0
685

Beniaminek z Żor nie sprostał ekipie Centaury Warszawa (v-ce Mistrzowie Polski 2017) w III i IV kolejce Ekstraligi. W dwumeczu żorska drużyna baseballowa Gepardy Żory dotrzymywała kroku tylko do 4 zmiany. Kilka błędów młodych zawodników z Żor przy tym bardzo dobra postawa na górce miotacza z Warszawy – Mateusza Szustka sprawiły, że zespół ze stolicy dość łatwo wypunktował gospodarzy. Sporadyczne bardzo dobre odbicia w ataku Kamila Stajera i Emila Dudka oraz dobra gra w obronie Mateusza Mleczko, to było za mało aby pokonać zespół Cenataurów.

Zespół Silesii Rybnik doznał pierwszej porażki na nowopowstałym boisku baseballowym w Wrocławiu. Drużyna gospodarzy Barons Wrocław na otwarcie boiska oraz sezonu doznała porażki 12:1, ale w drugim już meczu przy licznie zgromadzonej publiczności ponad 400 widzów, co jak na mecz ligowy w Polsce znakomity wynik odnosi efektowne zwycięstwo nad aktualnymi Mistrzami Polski z Rybnika 8:1.

W innym meczu podwójna wygrana MKS Stal Bis Kutno z Dębami Osielsko 12:1 i 4:0.

Skład Gepardy Żory: P- Stajer Kamil, Blacha Kacper, Dudek Emil C- Grzecicha Dominik, Wieżgowiec Patryk, 1B- Korzekwa Dawid, 2B- Padoł Marcin, 3B- Zając Patryk, SS- Raiko Ariel, LF- Żurkowski Arkadiusz, Rosół Artur, CF- Orszulik Tymoteusz, RF-Mleczko Mateusz, Wiśniewski Konrad. Trener : Sameshima Yuko.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ