Nabór do klas Szkoły Mistrzostwa Sportowego o profilu piłka nożna

0
668

Młodzieżowy Klub Sportowy Żory oraz  Szkoła Podstawowa nr 13 w Żorach ogłaszają nabór kandydatów / kandydatek do klas Szkoły Mistrzostwa Sportowego o specjalności piłka nożna w roku szkolnym 2018/2019.

W klasach tych przewidzianych jest 16 godzin wychowania fizycznego w tym 12 godzin tygodniowo zajęć specjalistycznych z piłki nożnej oraz udział w zawodach, turniejach i obozach sportowych MKS Żory.

Jednocześnie informujemy, że nauka w oddziałach odbywa się na bazie publicznej szkoły podstawowej i jest bezpłatna.

Nabór ogłaszamy do następujących oddziałów:

  • Klasa 1 SP – piłka nożna chłopców w Szkole Podstawowej nr 13 Mistrzostwa Sportowego im. Polskich Olimpijczyków
  • Klasa 4 SP – piłka nożna chłopców w Szkole Podstawowej nr 13 Mistrzostwa Sportowego im. Polskich Olimpijczyków;
  • Klasa 7 SP – piłka nożna chłopców w Szkole Podstawowej nr 13 Mistrzostwa Sportowego im. Polskich Olimpijczyków.

Do w/w wymienionych klas mogą również uczęszczać dziewczyny z uzdolnieniami piłkarskimi, które zgodnie z przepisami PZPN dopuszczają udział dziewcząt o jeden rok starszych w rozgrywkach młodzieżowych do grupy trampkarzy włącznie.

Końcowa kwalifikacja kandydatów / kandydatek do w/w klas nastąpi po przeprowadzeniu testów sprawnościowych na boisku ZS 6 Żory w terminach:

19 kwietnia od godziny 16.00 do 20.00

Zgłoszenia i dodatkowe informacje w sekretariacie Zespołu Szkół nr 6 Żory; tel: 32 435 74 92 oraz pod nr telefonów nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów:

  • klasa 1 Wojciech Gancarczyk tel. 796 256 168
  • klasa 4 Paweł Rybica tel. 514 473 403
  • klasa 4 Damian Siedlok tel. 505 260 843
  • klasa 7 Adam Herman tel. 603 279 214

Oferujemy wysoki poziom kształcenia ogólnego jak i sportowego przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i trenerską oraz bazę sportową na wysokim poziomie tj. boiska ze sztuczną i naturalną nawierzchnią, halę piłkarską do treningu przez cały rok. Nasi najlepsi wychowankowie są powoływani do młodzieżowych kadr Polski i Śląska oraz występują w najlepszych akademiach piłki nożnej w Polsce jak Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Piast Gliwice, Górnik Zabrze czy SMS Łódź. Drużyny nasze występują na szczeblach Wojewódzkich i Centralnym, a także biorą udział w turniejach międzynarodowych. Jeżeli jesteś ambitnym i uzdolnionym zawodnikiem chcącym rozwijać swoje umiejętności to zapraszamy!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ