Wyniki meczu V kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15

0
431

ODRA OPOLE – MKS ŻORY 6:0 (1:0)

Skład MKS ŻoryWieczorek (Szymura), Wnuk, Liszka, Brych, Bronner (Figołuszka), Nogły M.(Przybułek), Szafarczyk (Hajdara), Nogły Sz., Noworyta, Molski, Tomal.

Wyjazd do Opola i rozegrany mecz miał dwa oblicza. Dobra pierwsza połowa i błędy w drugiej części, których wynikiem utrata 5 bramek.

W pierwszej połowie właśnie MKS miał szansę otworzyć wynik, ale gospodarzom udało się od tego uchronić. Pomimo duzej przewagi fizycznej zawodników Odry mecz bardzo wyrównany, szczególnie dużo walki w środku pola. Okazji do strzelenia bramki obydwie druzyny nie miały zbyt wiele, a fakt, że to gospodarze po pierwszej połowie prowadzili zawdzięczali dobrze strzelonemu rzutowi wolnemu z 18 metrów.

Druga połowa nie zapowiadała tego, że w ciagu dwóch minut po naszych błędach wynik spotkania zmieni się na 3:0. Rozochoceni gospodarze zwietrzyli szansę i będąc drużyną bardziej zdeterminowaną, wykorzystali nasze błędy i w tej połowie strzelili jeszcze 3 bramki. Mimo wszystko wynik spotkania nie odzwierciedla tego, jak wygladał mecz, gdyż gospodarze nie byli aż na tyle lepsi, lecz potrafili wykorzystać swoje okazje.

Trenerem druzyny jest Paweł Rybica.

Najbliższy mecz “u siebie” MKS Żory rozegra 14.04.2018 o godzinie 14.00 ze Śląskiem Wrocław. Serdecznie zapraszamy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ