Młode siatkarki MUKS Sari Żory walczą o tytuł Mistrza Śląska czwórek siatkarskich

0
512

Już tylko 12 drużyn walczy o tytuł Mistrza Śląska czwórek siatkarskich – wśród nich młode siatkarki Sari Żory.

Do rozgrywek Śl.Z.P.S pod nazwą Kinder + Sport w kategorii czwórek siatkarskich mających wyłonić Mistrza Śląska przystąpiło we wrześniu aż 128 drużyn. W ostatnią niedzielę 8 kwietnia w Będzinie zakończyły się rozgrywki III etapu,  w którym to rywalizowały dwie drużyny Sari Żory. Miło nam poinformować iż jedna z drużyn po pokonaniu zespołów z Sosnowca i Jastrzębia awansowało do kolejnego etapu w którym w walce o tytuł Mistrza Śląska pozostało już tylko 12 drużyn. Zawodniczki drużyny Sari są szóstoklasistkami – uczennicami siatkarskich klas sportowych SP 3 i SP15. Naszej drużynie w składzie:  Z. Iwanek, D. Dominiak, A. Franczyk, M. Wacławczyk, J. Jabłonka,  P. Muszyńska życzymy pokonania kolejnych 11 drużyn w drodze do tytułu mistrza. Druga z naszych drużyn zagrała nieco gorzej i odpadła z dalszych rozgrywek zajmując miejsca 13-16 na Śląsku. Wszystkie trzecioklasistki chcące rozpocząć przygodę z siatkówką zapraszamy do nowych czwartych klas sportowych otwieranych w w/w szkołach.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ