Wyniki meczu MKS Żory – Raków Częstochowa

0
527

MKS ŻORY – RAKÓW CZĘSTOCHOWA  1:3 (0:1)

Skład MKS Żory: Wieczorek, Wnuk, Liszka, Figołuszka, Przybułek, Nogły Sz. (Hajdara), Nogły M., Noworyta, Molski, Szafarczyk, Tomal.

W sobotę przedswiateczną druzyna MKS Żory spotkała się z drugim rywalem ze Ślaska, tydzien wcześniej gościliśmy Podbeskidzie, a tym razem Raków.

Mecz rywali, którzy niejednokrotnie już grali przeciwko sobie w początkowym okresie bardzo wyrównany, choć bez bramek. Niestety pierwsza połowa nie ułożyła się po mysli gospodarzy, którzy stracili bramkę po sytuacji sam na sam. Czy był spalony decyzję podjął sędzia. Pomimo kilku okazji z obudwu stron wyniknie uległ zmianie.

Druga połowa nie zmieniła znacznie obrazu gry i obie druzyny próbowały strzelić bramkę. Blizej byli goście, a  udało się to po przypadkowo odbitej piłce w polu karnym i opanowaniu zawodnika Rakowa, który podwyższył wynik. Gospodarze próbowali odpowiedzieć i udało się to po faulu w polu karnym na naszym zawodniku, w wyniku czego sędzia podyktował “jedenastkę” zamienioną na bramkę przez Filipa Przybułka. Od tego momentu MKS uwierzył w możliwość uzyskania przynajmniej remisu i bardziej zdecydowanie zaatakowali, mając kilka okazji na strzelenie bramki. Niestety niewykorzystane sytuacje sięmszczą i w doliczonym czasie gry goście wyprowadzili zabójczą kontrę podwyższając wynik meczu na 1:3, który dowieźli już do ostatniego gwizdka.

Trenerem druzyny jest Paweł Rybica.

Najbliższy mecz “u siebie” MKS Żory rozegra 14.04.2018 o godzinie 14.00 ze Śląskiem Wrocław. Serdecznie zapraszamy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ