Rywalizacje w ramach Kinderka MUKS Sari Żory

0
552

Rywalizację w II etapie Kinderka rozpoczęły dziewczęta z 4 klasy sportowej w SP3. W tym etapie grają 3 zespoły i rywalizują z zespołami z Gliwic, Jastrzębia, Wodzisławia, Krzanowic, Bytomia, Katowic, Rybnika oraz Pyskowic. Mecze były bardzo ciekawe widać postęp w grze i coraz lepsze umiejętności. Udało się wygrać kilka meczy i mamy szanse na awans do kolejnego etapu. Za tydzień turniej rewanżowy, na którym wszystko się okaże.

Również chłopcy z klasy V sportowej z SP 3 rozpoczęli zmagania w II etapie “trójek”. Sari I wygrała trzy z czterech meczy. Ostatni mecz z Radlinem I okazał się najbardziej emocjonujący. Chłopcy wygrali w tie-breaku 18:16 i tym samym zdobyli 2 miejsce w grupie. Sari II przegrała wszystkie swoje mecze. Najbardziej zacięty mecz rozegrali z kolegami z klasy, przegrywając po tie-breaku. Kolejny turniej już 3.03. W Radlinie.

Nie udał się pierwszy mecz w VI lidze kobiet. Nasza drużyna przegrała z UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3. Bardzo dziękujemy kibicom. Miło jest patrzeć na pełne trybuny.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejny u na żorskiej hali w dniu 2 marca o godz. 19.30. zagramy z KS Burza MOSiR Mikołów II

Nasze drużyny grają dzięki wsparciu Miasta Żory.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ