Żorscy biegacze UKS Czwórki na hali w Brzeszczach

0
624

Kolejny start za nami. Tym razem promowaliśmy nasze miasto na hali w Brzeszczach , na której odbywają się tylko biegi sprinterskie – 60 m i 60m przez płotki i skoki.

W zawodach, które odbyły się 13 stycznia, wystartowało 12 naszych zawodników specjalizujących się w biegach na najkrótszym dystansie – 60m.

Wyniki uzyskane przez naszych sprinterów były bardzo dobre, padło wiele rekordów życiowych . Warto dodać , że aż trzy nasze zawodniczki : juniorki Martyna Ziebura i Marta Gawełek oraz młodziczka – Alicja Goebel zakwalifikowały się do biegu finałowego – w którym MARTYNA ZIEBURA zajęła II miejsce.  W zawodach debiutowała najmłodsza lekkoatletka naszego Klubu – dziesięciolatka – Marianna Kotulska.

Kolejne starty w Ostrawie 17 i 20 stycznia.

Udział w zawodach był sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Żory.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ