Międzynarodowe zawody lekkoatletyczne w Ostrawie

0
930

W miniony weekend zawodnicy „Czwórki” brali udział w międzynarodowych zawodach lekkoatletycznych , które odbyły się w Ostrawie.

Rewelacyjną formę zaprezentowali sprinterzy, uzyskując wiele rekordów życiowych. MARTYNA ZIEBURA zajęła II miejsce w biegu finałowym na 60m -juniorek młodszych z wynikiem 7,73s. Junior PAWEŁ DZIDA był trzeci w biegu finałowym z nowym rekordem życiowym – 7,04s.  Młodziczka ALICJA GOEBEL przebiegła „sześćdziesiątkę” w 8,15s. Dobre wyniki na tym samym dystansie osiągnęli: CYPRIAN BRILLA, MARTA GAWEŁEK, ZUZIA WYPPICH, MAGDA CZAJKOWSKA i JULIA ŚLUSARCZYK. W pchnięciu kulą, doskonały rezultat – 14,36 m – uzyskał MARIUSZ SYZDEK – zajmując I miejsce. Trzecie miejsca zajęły : JULIA HAN w biegu na 800m oraz MARTA KAŁMUK w biegu juniorek  na 400m .

Udział w zawodach był sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Żory.Udział w zawodach był sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Żory. Udział w zawodach był sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Żory.

Kolejne zawody już w przyszły weekend – 27 stycznia w Ostrawie, gdzie juniorzy i seniorzy będą walczyć o medale na Halowych Mistrzostwach Śląska .

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ