Lekkoatletyczny sezon halowy rozpoczęty

0
653

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka”  Żory  rozpoczęli starty w sezonie halowym . Lekkoatleci zadebiutowali 6 stycznia na międzynarodowym Mitingu, który odbył się w Ostrawie.

Zmagania na bieżni rozpoczęły najmłodsze sprinterki „Czwórki” ALICJA GOEBEL ( 8,22s)  i ZUZANNA WYPPICH (8,32s), które w biegu na 60m ustanowiły rekordy życiowe. W biegach na 300m bardzo dobre wyniki uzyskały juniorki MARTYNA ZIEBURA ( 40,80s)  i  MARTA GAWEŁEK. Na tym samym dystansie życiówki ustanowili najmłodsi zawodnicy: MAGDA CZAJKOWSKA, JULIA ŚLUSARCZYK, ALICJA WOŹNY, WERONIKA WOŹNIAK i CYPRIAN BRILLA. Na dystansie 600m wystartowało 6 zawodników „Czwórki”: MARTA  KAŁMUK, DARIA  NAJBERG, JULIA HAN,  ROBERT  ŁUKASIAK, ARIEL  SZYMCZAK  oraz debiutująca na zawodach lekkoatletycznych szóstoklasistka PATRYCJA KURKOWSKA.

Udział w zawodach był sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Żory.Udział w zawodach był sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Żory. Udział w zawodach był sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Żory.

Kolejne zawody już w przyszły weekend – 13 stycznia na hali w Brzeszczach.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ