Ostatnie siatkarskie rozrywki zawodniczek MUKS Sari Żory

0
684

Dobra wiadomość napłynęła do nas z Rybnika gdzie walczyli nasi młodzicy. W pierwszym meczu pokonali TS Volley Rybnik II 2-0 natomiast w drugim BBTS Bielsko-Biała II 2-0. Tymi zwycięstwami przypieczętowali awans do mocniejszej grupy rywali.

W sobotę odbyły się kolejne turnieje młodziczek starszych i młodszych na żorskiej hali.  I tak młodziczki starsze zwyciężyły w dwóch meczach. W pierwszy pokonały Sokół Katowice 2-0. Natomiast w drugim meczu z BKS Stal Bielsko-Biała II po emocjonującym spotkaniu wygrały po tie-breaku 2-1.

Z kolei młodziczki młodsze swój turniej w ramach grupy 24 zagrały w trochę okrojonym składzie spowodowanym chorobami. Niestety nasza  drużyna grająca w roli gospodarza uległa liderowi naszej grupy MCKiS Jaworzno 0:2, a drugi mecz przegrała 0:2 z UKS Trójką Mikołów. Za ten turniej punkty zbierały Aleksandra Danilczuk i Magdalena Wawrzyńczyk.

Pierwsze spotkanie naszych najmłodszych siatkarek z SP 3 i SP15. Po dwóch miesiącach trenowania uczennice 4 klas sportowych spotkały się aby doskonalić swoje umiejętności w grze na turnieju sparingowym. Dziewczęta zagrały turniej singli. Było ciekawie i optymistycznie. Za miesiąc czwartoklasistki wystartują w Kinderkach, a póki co ćwiczymy dalej.

W Łaziskach odbył się rewanżowy turniej etapu miejskiego Kinder + Sport w kategorii “trójek” dziewcząt. Nasz klub reprezentowały dziewczyny z SP 15 i SP 3. Po tym etapie rozgrywek prawdopodobnie nie odpadną żadne zespoły (ŚZPS nie opracował jeszcze systemu gier), tak więc sześć naszych drużyn przechodzi do I etapu, gdzie będą już rozstawione według miejsc, które uzyskały w eliminacjach miejskich. Wyniki i miejsca poszczególnych drużyn dostępne będą na stronie ŚZPS we wtorek.

Niestety nie udało się wygrać kolejnego meczu naszej drużynie kadetek, które grają na żorskiej hali w środy.

Dziękujemy rodzicom i ich rodzinom za wspaniały doping jak również innym kibicom – dla Was wspaniale się gra.

Nasze drużyny wspiera Miasto Żory.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ