Kolejny tydzień rozgrywek siatkarskich za nami

0
599

W piątek 9 listopada seniorki z IV ligi pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Waligórskiego w ramach przygotowań do sezonu rozegrały pierwszy swój sparing z III ligową drużyną UKS Jedynak Rybnik. Po wyrównanej walce mecz zakończył się wynikiem 2-3 dla Rybnika.Rozpoczęły się rozgrywki sezonu 2017/18 w mini siatkówki Kinder + Sport. 12 listopada grały za równo dziewczęta jak i chłopcy z klas piątych i szóstych z SP 3 i SP 15 (kategorie „trójek” i „czwórek”).

Do pierwszego  etapu tych rozgrywek prowadzony przez Śląski Związek Piłki Siatkowej w kategorii „czwórek” (klas szóstych) zgłoszone zostały przez klub MUKS Sari Żory trzy zespoły, w których składach grają uczennice szóstych klas sportowych z SP15 i SP3. Miło nam poinformować że 12 listopada w Gliwicach wszystkie nasze  drużyny łącznie wygrały 7 meczy przegrywając tylko jeden, pokonując miedzy innymi drużyny z Jastrzębia, Świętochłowic, Gliwic czy Szczygłowic.  Do turnieju rewanżowego, który odbędzie się za dwa tygodnie  zespoły Sari I  i Sari II przystąpią  z pierwszych miejsc w swoich grupach.

 Z kolei młodsze koleżanki z klasy piątej (kategoria trójek) swój pierwszy turniej rozegrały w Łaziskach Górnych. Nasz klub – ze zmiennym szczęściem – reprezentowało sześć zespołów. Rewanże w niedzielę również w Łaziskach na hali przy Ogrodowej 50. Serdecznie zapraszamy zmotoryzowanych kibiców.

Natomiast chłopcy w kategorii czwórek (klasa szósta) zagrali następująco: Sari I wygrała 1 mecz i 2 przegrała po walce. Sari II przegrała 3 mecze ale miała dwa tie-breaki.

Dobrze spisali się chłopcy z klasy piątej w kategorii trójek. Zagrali turniej w Radlinie. Nasz klub reprezentowały 3 trójki z rezerwą. Pierwsza trójka 1 wygrany 2 przegrane, druga trójka ten sam wynik, trzecia trójka zagrała dwa mecze i oba przegrane. Żadna z drużyn nie odpada.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ