Wakacje z karate

0
707

Wakacje za nami, karatecy z Klubu Sztuk Walki SHOGUN Żory spędzili je bardzo aktywnie. Przez całe wakacje w Jastrzębiu Zd. odbywały się dwa razy w tygodniu otwarte treningi w ramach akcji „Wakacje z karate” prowadzone przez Shihan Janusza Piórkowskiego, w których uczestniczyć mógł każdy chętny. Oprócz cotygodniowych treningów żorscy karatecy uczestniczyli również w dwóch obozach letnich, w lipcu najstarsi zawodnicy wraz z instruktorami uczestniczyli w 44 Wschodnio Europejskim Letnim Obozie z udziałem ponad 300 uczestników z całej Europy. Równolegle odbyło się Zgrupowanie KN. W sierpniu odbył się organizowany przez Klub doroczny obóz sportowo-rekreacyjny. Baza wypadową był ośrodek Sport-Kompleks w Złotym Stoku w Kotlinie Kłodzkiej. Do dyspozycji obozowiczów był kompleks boisk, hala sportowa, siłownia, odkryty basen. W obozie poza członkami żorskiego klubu uczestniczyli sensei i sempai z klubów z Skoczowa, Rybnika i Jastrzębia Zd.  Obozowicze zwiedzili Kopalnię Złota w Złotym Stoku, zaliczyli spływ w kopalnianych korytarzach, zwiedzili Twierdzę w Srebrnej Górze, Krzywą Wierzę w Ząbkowicach  Śl., kluczyli przez labirynt Błędnych Skał, degustowali wodę zdrojową w Polanicy Zd., przeżyli 12 km spływ pontonami, 25 km podchody na Borowinowej Horze, paintball, skoki do basenu, balonową bitwę, chrzest obozowy, no i treningi w rześkim górskim klimacie. W drodze powrotnej co niektórzy zaliczyli kąpiel w Jeziorze Nyskim :).

Przed żorskimi karatekami w rozpoczynającym się sezonie sporo wyzwań. Już 9 września pierwszy start na Międzynarodowym Turnieju w Sieradzu, pod koniec września Zgrupowanie Kadry Narodowej, a w dniach 13-14 października w Świnoujściu najważniejsza impreza w tym roku, XXXI Mistrzostwa Europy.

Wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z karate sensei Dariusz Kudyk zaprasza na inauguracyjny trening, który odbędzie się w wtorek 5 września w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 4 na os. Ks. Władysława:

  • sekcje Karate Kids (dzieci/rodzice) – godz.17:30
  • sekcje Karate Kyokushin (młodzież/dorośli/zawodnicy) – godz.18:30

Pierwszy trening nic cię nie kosztuje, przyjdź, spróbuj, a może złapiesz bakcyla.

Kontakt do instruktora: sensei Dariusz Kudyk – tel: 697567259, email: shogun.zory@interia.pl.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ