Awans do półfinału województwa turnieju Kinder+Sport

0
959

Dziewczyny z 6 klasy w SP3 awansowały do półfinału województwa turnieju Kinder+Sport. Po dwóch turniejach trzeciego etapu udało się obu drużynom awansować do kolejnego etapu. Sprawa była utrudniona bo obie drużyny były w tej samej grupie wiec jedna z nich doznała jednej przegranej. Jednak na pochwałę trzeba powiedzieć ze mecze pomiędzy naszymi zespołami były najciekawsze i stały na wysokim poziomie. Teraz szykujemy się na półfinały. Gdzie tylko Żory, Tychy i Zawiercie mają po dwie drużyny. Na placu boju zostało już tylko 16 drużyn z 98. Jest o co walczyć a wspiera nas Miasto Żory.

Skład pierwszego zespołu: Ola Danilczuk, Magda Jamrozik, Paulina Muszyński, Julia Urbanek, Magda Wawrzyńczyk, Maja Żuk. Skład drugiego zespołu: Alicja Czułowska, Monika Grabowska, Karolina Kania, Hania Kosztyła, Ewa Lewandowska, Wiktoria Szubert.

Nie gorzej spisały się dziewczyny z SP 15. W dniu 22 kwietnia „trójka” Z. Iwanek, N. Marek, A. Franczyk, W. Kaszuba  z SP 15 rozgrywała kolejne mecze trzeciego etapu Kinder+Sport w Tarnowskich Górach, które zakończyły się awansem do kolejnego etapu, etapu półfinałowego. Dziewczyny były bardzo zmęczone, ale szczęśliwe, bo  na 78 drużyn są w pierwszej szesnastce.

Nie mniejszym sukcesem mogą pochwalić się najmłodsze zawodniczki z SP15 MUKS Sari Żory. Dwie drużyny w składzie: Antonina Smolak, Aleksandra Wawrzeniec, Daria Wróblewska, Julia Syrnicka, Maja Smal, Roksana Rudnicka, Zuzanna Kazanecka grają w trzecim etapie rozgrywek Kinder+Sport tzn. na 125 drużyn w województwie są wśród 32 najlepszych. W niedzielę 23 kwietnia rozgrywały pierwszy turniej trzeciego etapu.

Kibicujemy naszym zawodniczkom i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

foto2_260417 (2)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ