Co na parkietach MUKS Sari?

0
748

W kolejne dwa wtorki nasze kadetki wygrały dwa mecze  3:1 z Kszanowicami i 3:0 z Pszczyńskimi Żubrami.
W sobotę  na żorskiej hali odbył się turniej czwórek dziewcząt w ramach III etapu Kinderka. Obie ekipy ze szkoły podstawowej nr 3 w Żorach spisały się rewelacyjnie i dalej będą walczyć o półfinał województwa.

Również w sobotę 8 kwietnia druga drużyna młodziczek zakończyła sezon turniejem w Wodzisławiu. Turniej przegrany lecz cały sezon udany. Wszystkie zawodniczki w każdym meczu zbierały doświadczenie na kolejny sezon. Teraz chwila odpoczynku i zaczynamy przygotowania do przyszłego sezonu.

W niedzielę 9 kwietnia drużyna czwórek chłopców z klasy 6 B rozegrała turniej rewanżowy ćwierćfinałów turnieju Kinder + Sport. W trzech meczach 1 zwycięstwo i 2 przegrane lecz walka była do końca i najprawdopodobniej z 3 miejsca awansujemy do półfinałów ale musimy zaczekać do rozegrania drugiego turnieju w części północnej. Oby się udało. Chłopaki pokazali charakter do walki.

Natomiast seniorki w piątek 7 kwietnia uległy u siebie 3:0 GLKS Wilkowice.

Ponadto we czwartek 6 kwietnia nasze zawodniczki II drużyny młodziczek: Julia Droździel, Klaudia Bodel, Julia Kulska i Paulina Jamrozik wraz ze swoim trenerem Krzysztofem Murachem wzięły udział w Targach Pracy i Ekonomii Społecznej w ZS nr 2 w Żorach.

Nasze drużyny grają dzieki wsparcoiu miasta Żory.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ