Relacje z ostaniach meczy drużyn MUKS Sari Żory

0
1039

Drużyna młodziczek młodszych zakończyła 4 etap rozgrywek. Po 4 turniejach zajmuje przedostatnie miejsce w grupie. Etap w którym trapiły ją kontuzje, zmiany ustawienia lecz woli walki nie brakowało. Teraz ostatni etap w którym dziewczęta będę zbierać cenne doświadczenie na przyszły sezon.

W sobotę 25 lutego odbył się kolejny etap turnieju Kinder +sport. Grupa Sari I ze SP 3 w Żorach w składzie Szymon Biela , Sławek Nienierza, Maks Dębowski i Bartek Chromik zagrała 4 spotkania z czego 3 zakończyły się sukcesem. Ponoć zawsze ciężka praca przynosi efekty. Tak też się stało. Bardzo wam dziękuję chłopaki. Było miło popatrzeć

Dzisiaj w niedzielę 26 lutego odbył się II turniej I etapu wojewódzkiego mini siatkówki dziewcząt w kategorii czwórek. Zaległe nagrody dla MVP we wcześniejszych turniejach odebrały Maja Żuk i Julia Urbanek. Dwa zespoły Sari (I oraz II) wygrały swoje grupy. A z zespołu III Sari specjalną nagrodę Fair Play otrzymała Magda Jamrozik. Gratulacje dla zawodniczek i trenerek!

Również w niedzielę chłopcy z klasy 6 z SP 3 zakończyli kolejny etap w rozgrywkach turnieju Kinder + Sport w kategorii czwórek chłopców. W rozegranym turnieju w Gliwicach bilans 2 wygrane (Orzesze, Pyskowice) oraz 2 przegrane (Gliwice, Rybnik) co dało nam awans do kolejnego etapu.

Zakończył się także drugi etap rozgrywek   Kinder + sport, w którym z SP 15 w Żorach Mistrzostwa Sportowego zagrały trzy drużyny z klasy czwartej w kategorii „dwójek” i trzy drużyny z klasy piątej w kategorii „trójek”.

Po dwóch etapach do dalszych rozgrywek zakwalifikowały się dwa zespoły „dwójek” w składzie:

  • Roksana Rudnicka, Zuzanna Kazanecka, Maja Smal, – SP15 MUKS Sari Żory III
  • Antonina Smolak, Julia Syrnicka, Daria Wróblewska – SP15 MUKS Sari Żory I

I jeden zespół „trójek” w składzie:

  • Aleksandra Dominiak, Zuzanna Iwanek, Sara Raczyńska, Amelia Franczyk, Wiktoria Kaszuba – SP15 MUKS Sari Żory III.

Zuzanna Kazanecka została na ostatnim turnieju najlepszą zawodniczką i otrzymała koszulkę MVP.

Gratulujemy Zuzi i trzymamy kciuki za wszystkie dziewczynki!

Miasto Żory wspiera drużyny MUKS Sari Żory.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ