MUKS Sari Żory w zmaganiach o Mistrzostwo Śląska Młodziczek

0
793

W sobotę 19 listopada zakończył się 2 etap rozgrywek o Mistrzostwo Śląska Młodziczek. Druga drużyna MUKS Sari Żory II w rozegranym turnieju w Czeladzi pokonała gospodarza 2-1 natomiast w drugim meczu przegrała z Silesią Mysłowice 1-2. Drużyna zakończyła etap na 3 miejscu w grupie.

Również 19 listopada nasze starsze młodziczki rozegrały turniej u lidera grupy SPS Politechnika Częstochowska. Lider zdecydowanie był za mocny, i dziewczęta przegrały 0:2 do 13 i 7. Natomiast wygrały pierwszy mecz z MUKS Michałkowicami 2:0 do 18/19.

20 listopada na hali sportowej w Żorach rozpoczął się Turniej Kinder + Sport w kategorii czwórek chłopców. Do turnieju zgłoszone zostały dwie drużyny SP 3 Sari Żory. Pierwsza drużyna na 3 mecze wygrała 2 i zajęła 2 miejsce, drugi zespół na trzy rozegrane mecze przegrał trzy lecz nie bez walki. W turnieju udział wzięły drużyny TS Volley Rybnik, Jastrzębski Węgiel oraz SP 6 J. A.J.O Jastrzębie-Zdrój.

Sezon rozpoczęły również dziewczęta z klasy V mistrzostwa sportowego w SP 15. Zagrały w pierwszym turnieju w rozgrywkach Kinder + Sport „trójek”. W tym sezonie w naszym województwie wystartowało 91 drużyn. Z SP 15 startowały trzy drużyny MUKS Sari Żory. Dziewczęta zagrały bardzo dobre mecze. Za dwa tygodnie odbędzie się turniej rewanżowy.

Wszystkie nasze drużyny grają z Miastem Żory.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ