W dniach 10-13 listopada w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem odbyło się Zgrupowanie Kadry Narodowej przygotowującej się do jubileuszowych XXX Mistrzostw Europy Kyokushin, które odbędą się w dniach 25-26 listopada w Holandii. Wzięli w nim udział trzej zawodnicy Klubu Sztuk Walki SHOGUN ŻORY: Szymon Kieczka, Bartosz Sułowicz i Miłosz Myszkowski. Cała trójka wraz ze swoim instruktorem, sensei Dariuszem Kudykiem, wyjeżdżą do Holandii już we wtorek.

Dla dwójki żorskich karateków, Szymona i Bartka, będzie to bardzo intensywny okres startowy, gdyż tydzień później wylatują oni na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Bułgarii.

W imieniu Zarządu klubu KSW SHOGUN ŻORY i naszych młodych zawodników chcielibyśmy się zwrócić do żorskich instytucji, przedsiębiorstw, osób prywatnych z prośbą o wsparcie finansowe ich wyjazdu na ME i MŚ. Tel. kontaktowy w tej sprawie – 697567259 lub meil: shogun.zory@interia.pl. Za okazaną pomoc od żorskich karateków serdeczne podziękowania – “domo arigato gozaimasu”.

Oprócz zgrupowania w miniony weekend zawodnicy KSW SHOGUN ŻORY wystąpili na II Grand Prix Beskidów w Bielsku – Białej. Na tych zawodach srebrny medal wywalczył Mateusz Gaś startując w kategorii kumite juniorów powyżej 75 kilogramów. Oprócz niego w zawodach startowali także Kacper Żesławski, który był 6 w kata kadetów oraz Tobiasz Kocik i Bartosz Konopka, którzy startowali w kategorii kata chłopców.

Więcej informacji oraz zdjęć na fanpage klubu.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ