Trampkarze LKS Baranowice zakończyli rundę jesienną

0
846

Po przejściu kilku czołowych zawodników do drużyny JUNIORÓW z rocznika 2001 skład i początek sezonu nie nastawiał optymistycznie, słabe zgranie zawodników skutkowało wysokimi porażkami. Trener Tomasz Stefaniak jednak wykonał kawał dobrej roboty co zaowocowało w rundzie rewanżowej. Baranowiczanie zdobyli 12 punktów w 6 ostatnich spotkaniach i ostatecznie zakończyli sezon na 5 pozycji. W ostatniej kolejce LKS zwycięża na własnym boisku z MOSiR’em Czerwionka 2:1. Po spotkaniu trener wraz z Prezesem Zarządu podziękowali zawodnikom za sumienną pracę oraz zaangażowanie w minionej rundzie jesiennej.

Udział w szkoleniach teoretycznych i praktycznych oraz zakup potrzebnego sprzętu sportowego dla naszych najmłodszych drużyn tj. Orliki rocznik 2006 oraz Orliki rocznik 2007 i młodsi odbywa się między innymi dzięki środkom pozyskanym w ramach Programu „KLUB”
finansowanego z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministra Sportu i Turystyki.

Szkolenie oraz prowadzenie drużyn w rozgrywkach piłki nożnej we wszystkich grupach tj. Seniorzy, juniorzy, trampkarze, orliki i żaki jest możliwe przede wszystkim dzięki dotacji udzielonej przez UM Żory.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ