Gepardy Żory Mistrzami Polski U-15

0
1215

Gepardy Żory Mistrzami Polski Kadetów (juniorów młodszych U-15 lat). Finał Mistrzostw Polski odbył się w Rybniku. W finałowym decydującym meczu baseballiści z Żor pokonali Centaury Warszawa 22-12! Na pozycji miotacza z drobną kontuzją wystąpił Kacper Blacha, który kilka dni temu miał ogromny wkład w pokonaniu zespołu Holandi na Mistrzostwach Europy 13-14 latków i tym razem również nie zawiódł. Młodzi mistrzowie wygrali wszystkie mecze ze znaczącą przewagą. Cała drużyna to 14- latkowie, którzy uczęszczają do klas mistrzostwa sportowego w Zespole Szkół nr 8 i 3 w Żorach, przez co mogą w całości bronić tytułu w przyszłym roku. Indywidualne nagrody również trafiły do rąk naszych zawodników Najlepszy Palkarz Emil Dudek, Najlepszy Zawodnik turnieju MVP Patryk Zając. Pozostałe miejsca medalowe srebro Centaury Warszawa, brąz Barons Wrocław, którzy w zaciętym pojedynku pokonali MKS Kutno. Teraz czekamy na powołania naszych zawodników do Reprezentacji Polski Kadetów, którzy za tydzień rozpoczynają Mistrzostwa Europy gr B w Szwajcarii.

Gratulacje dla zawodników i podziękowania dla Rodziców i Kibiców oraz wsparcie Miasta Żory!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ