Weekendowe siatkarskie wieści MUKS Sari Żory

0
1232

Wyjazd za granicę do Orlovej okazał się bardzo owocny w dyplomy i medale. Do znajomych z Czech pojechały dziewczyny z 4 i 5 klasy SP3. W kategorii dwójek dziewczyny zajęły trzecie i czwarte miejsce. Natomiast klasa 5 stanęła na całym podium. Wszyscy wrócili zadowoleni. Pograłyśmy, poznaliśmy inne przepisy gry. Było na prawdę ciekawie. Na pewno jeszcze tam zawitamy

W sobotę i niedzielę nasze młodziczki rozgrywały turnieje plażówki w Katowicach i Skoczowie. Wczoraj nasza para Julia Fijoł/Gazda Karolina przegrały półfinał i zajęły 4 miejsce. Szkoda, bo było naprawdę blisko, bo awans do finału śląska zdobyły 3 pierwsze pary. Miejsce 3 przegrały po tie-breaku.  Natomiast para Oliwia Biodrowicz/Nicola Buchalik tie-breaku wygrały w Skoczowie i zajęły 3 miejsce, co za tym idzie awansowały do finału śląska, który odbędzie się w dniu 05.06.16r.
W turniejach brały udział jeszcze inne pary, które zostały sklasyfikowane na miejscach 9-13.

Ostatni weekend siatkarski za naszymi seniorkami.  Zakończyły dzisiaj rozgrywki w IV lidze. Wczoraj przegrały po walce 2:3 ze Szczyrkiem. Dzisiaj wygrały 3:0 z TKKF Jastrzębie do 9/11/19. Seniorki kończą rozgrywki na 5 miejscu w grupie. Mogło być lepiej, ale to pierwszy sezon w tym składzie, który ma potencjał.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ