Wiosenne rozgrywki C Klasy Podokręgu Rybnik

0
887
Na zdjęciu dwoje zawodników piłki nożnej na zielonej murawie podczas gry, widoczne tylko nogi
W niedzielę 03.04.2016 rozgrywki wiosenne C Klasy Podokręgu Rybnik zainaugurował zespół KS Kleszczów. Wyjazdowe spotkanie z drużyną LKS Start Mszana zakończyło się zwycięstwem Kleszczowa 2-7. W drużynie kleszczowa swój debiutancki mecz obyli Karol Frysz oraz Jakub Myśliwiec. Na listę strzelców wpisali się debiutujący Jakub Myśliwiec a następnie :Filip Hupka dwie bramki , Karol Cebo dwie bramki, Wojciech Jankowiak oraz Dariusz Knozowski. Po dwunastej kolejce KS Kleszczów zajmuje siódme miejsce w tabeli.


Kolejny mecz który odbył się w niedzielę 10.04.2016 roku o godz. 15.30 na boisko przy ul.Wodnej gdzie podejmowaliśmy zespół LKS II Bełk zakończył się porażką drużyny Kleszczowa 1-9.Jak to często bywa w rozgrywkach C – Klasy pada wiele bramek tak też było i tym razem . Lider Rybnickiej grupy rozprawił się z gospodarzami bezlitośnie . To co było fantastyczne w tym meczu to walka piłkarzy z Kleszczowa o każdą piłkę aż do ostatniego gwizdka mimo mocno niekorzystnego wyniku . Honorową bramkę zdobył Adrian Jankowiak. Młodzi debiutujący piłkarze Karol Frysz, Jakub Myśliwiec pokazali się z bardzo dobrej strony nie odpuszczając do ostatniej sekundy meczu.

W niedzielę 17.04.2016 roku zespół z Kleszczowa będzie miał pauzę a w niedzielę  24.04.2016 roku na własnym boisku podął  drużynę Żar Szeroka. Po walce o każdą piłkę ulegliśmy gościom z Szerokiej 3-6 .

Sympatyków piłki zapraszamy na kolejny wyjazdowy  mecz w dniu  01.05.2016 roku o godz. 16.30 boisko w Wodzisławiu gdzie zagramy z zespołem APN II Odra Wodzisław.

Informacje zamieszczamy na stronie http://kleszczow.futbolowo.pl
Dziękujemy sponsorom jak również Miastu Żory który wspiera sport w naszym mieście

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ