Gepardy Żory wracają na Krčanda Pony League U16

0
1134

Softballowa drużyna Gepardy Żory poznała już przeciwników, z którymi będziemy rywalizować w dniach 14-17 kwietnia w Pradze na największym międzynarodowym turnieju. Po kilku latach nieobecności żorska drużyna dzięki wsparciu naszego miasta wraca do rywalizacji KRČANDA PONY LEAGUE U16. Ostatni wyjazd należał do udanych 4 miejsce, w tym roku będziemy zbierać doświadczenie (czytaj “lanie”), zespół Gepardów wystąpi w młodym składzie, dziewczynami o dwa i trzy lata młodszymi od przeciwniczek. Ale to nie jest dla nas usprawiedliwienie, będziemy walczyć o zwycięstwo w każdym meczu. Jak będzie ciężko to wiedzą nasze starsze koleżanki 😉 W mocno obstawionym turnieju wystapią drużyny m.in z Czech, Wielkiej Brytani, Serbii, Litwy, Ukrainy, Słowacji i Niemiec. Na początku fazy grupowej nasze zawodniczki zagrają z Rivne – Lviv (UKR), London Mets (GBR) i Joudrs Praha STK (CZE). Na turnieju nie zabraknie żorskich baseballisów, aż 8 zawodników z naszego klubu zostało powołanych na ten turniej do Reprezentacji Polski Kadetów. Więcej informacji na stronie turnieju lub na klubowym fb gepardyzory.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ