Poznaj naszego zawodnika – UKS Football Academy

0
858

Filip Kozłowski, rocznik 2008, zawodnik UKS Football Academy jest z nami od 2012 r. Miał w ten czas zaledwie cztery lata, kiedy to razem ze swoim tatą Marcinem przyszedł na nasze zajęcia. Dziś, w swojej niespełna czteroletniej przygodzie z piłką nożną, zapełnił piątą tablicę, co oznacze że zebrał 250 naklejek a to świadczy, że uczestniczył w conajmniej 250 treningach naszego klubu. Swoja wytrwałością, systematycznością, zaangażowaniem, oraz wsparciem ze strony swoich rodziców, pozostaje wzorem godnym naśladowania. Przez ten czas Filip dla UKS Football Academy nastrzelał mnóstwo bramek w różnych turniejach, w lidze Żaków 2007. Jego atutami są: dynamika, świetny zwód “Step Over”, “V Outside”.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć Filipowi dalszego rozwoju, zdrowia i cierpliwego oczekiwania na smaczniejsze owoce swojej pracy 🙂

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ