Lubisz siatkówkę? Zapisz się do jednej z klas siatkarskich w naszym mieście

0
797

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Sari Żory wspólnie z dyrekcją Gimnazjum nr 2, Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego nr15 oraz Szkoły Podstawowej nr3 zaprasza uczennice i uczniów klas szóstych oraz trzecich do skorzystania z oferty kształcenia i szkolenia siatkarskiego w klasach sportowych oraz klasach mistrzostwa sportowego w nowym roku szkolnym 2016/17.

Od stycznia klub wraz z wyżej wymienionymi szkołami prowadzi nabór do nowo powstałych klas na terenie miasta Żory, które funkcjonować będą od września w poniżej podanych formułach.

Gimnazjum nr 2  

I klasa sportowa dziewcząt i chłopców rocznika 2003.

Zainteresowanych zapraszamy na otwarte zajęcia naborowe, które odbywają się dla dziewcząt w każdą środę na Hali Sportowej MOSiR o godz.16.00 oraz dla chłopców w każdą środę w Gimnazjum 2 o godz. 16.00.

Podczas Dni Otwartych G2, 8 kwietnia odbędzie się o godz. 17.30 zebranie szóstoklasistów  wraz z rodzicami na którym omówione zostaną zasady funkcjonowania klasy sportowej oraz dalsze zasady rekrutacji. Wszelkich informacji uzyskać można u trenera prowadzącego nabór tel. 506 057 231 lub w sekretariacie szkoły tel. 32 4342875

Szkoła Podstawowa nr 15 Mistrzostwa Sportowego

IV klasa mistrzostwa sportowego dziewcząt.

Zainteresowane trzecioklasistki zapraszamy na zajęcia naborowe które odbywają się w każdy poniedziałek na sali gimnastycznej SP 15 o godz.16.00. Wszelkich informacji uzyskać można u trenera prowadzącego nabór tel. 692 171 849 lub w sekretariacie szkoły tel. 32 4343925.

Szkoła Podstawowa nr 3

IV klasa sportowa dziewcząt i chłopców.

Zainteresowanych trzecioklasistów i trzecioklasistki zapraszamy do odwiedzenia strony szkolnej gdzie opisane są szczegółowe zasady rekrutacji. Wszelkich informacji uzyskać można u trenera prowadzącego nabór tel. 669 654 488 lub w sekretariacie szkoły tel. 32 4345430.

Klub Sari zajmuje się szkoleniem siatkówki i prowadzeniem klas sortowych już od 11 lat. Uczennice i uczniowie tych klas startują w rozgrywkach siatkarskich Śl.Z.P.S. w różnych kategoriach wiekowych. Poza rozwojem sportowym kładziemy duży nacisk na wysoki poziom wiedzy zdobywanej przez dzieci w kształceniu ogólnym. Oferujemy odpowiednia kadrę trenerską, udział w obozach sportowych i klimat sprzyjający dziecku. Nasze wieloletnie obserwacje, doświadczenia, dokonania oraz sukcesy pozwalają nam stwierdzić, że  nasza oferta jest wspaniałą formą spełnienia się w sporcie i zdobycia wiedzy w wymienionych powyżej szkołach. Siatkówka to dyscyplina, która staje się w naszym kraju sportem narodowym i pozostanie niezapomnianą przygodą dla dziecka na wile następnych lat. Zapraszamy na naszą stronę klubową www.muks-sari.eu, klubowego FB oraz szkolne strony G2,SP15 i SP3.

Dołącz do naszej siatkarskiej rodziny, zapraszamy.

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ