Mamy ZŁOTO w sztafecie 4x100m stylem dowolnym

0
1040

Mamy ZŁOTO w sztafecie 4x100m stylem dowolnym!

Ale po kolei jak do tego doszło.

Za nami drugi dzień zmagań na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 15 lat w Gorzowie Wielkopolskim. Szymon Jaworski potwierdza swoją klasę i zostaje Wice Mistrzem Polski na 50 m stylem motylkowym z czasem 25.86. Kacper Milbrant zostaje 7 zawodnikiem w Polsce na 50 m stylem grzbietowym. Agnieszka Tomasiak występuje w finale B na 50 m stylem motylkowym i zostaje 12 zawodniczką w Polsce poprawiając swój dotychczasowy rekord życiowy. Marcel Sadło popłynął w finale B na 200 m stylem klasycznym zajmując 12 miejsce w Polsce. Bartłomiej Uryga po porannych eliminacjach dostaje się do finału B na 200 m stylem klasycznym ale zostaje wycofany z powodu pełnej mobilizacji sił przed występem sztafety 4×100 m stylem dowolnym. Tym samym zawodnicy w składzie:

Szymon Jaworski, Bartłomiej Uryga, Olaf Pajączkowski i Kacper Milbrant dokonują (wydawałoby się coś niemożliwego) i zostają Mistrzami Polski 15 latków w Gorzowie Wielkopolskim ! na 4×100 m stylem dowolnym. Pozostaje tylko czekać co przyniesie niedziela czyli ostatni dzień zmagań naszych zawodników, a na pewno będzie się działo. Fotorelacja naszych Mistrzów po odebraniu złotych medali na pewno w poniedziałek po powrocie z Mistrzostw. Trenerem naszej drużyny 15 latków jest Krzysztof Kretek.

Dziękujemy Miastu Żory za wsparcie naszych zawodników.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ