Okręgowy egzamin na stopnie kyu

0
967

W miniony czwartek 14 stycznia w Hali Widowiskowo Sportowej w Jastrzębiu Zdroju odbył się okręgowy egzamin na stopnie kyu (uczniowskie pasy) karate kyokushin, w którym wzięło udział ponad 230 adeptów karate kyokushin (dzieci, młodzieży i dorosłych) z klubów z Jastrzębia Zdroju, Rybnika, Żor, Pawłowic, Czerwionki-Leszczyn, Dąbrowy Górniczej, Wodzisławia, Raciborza, Cieszyna. Głównym egzaminatorem był Wiceprezes Polskiego Związku Karate, prezes Polskiej Organizacji Kyokushinkai, shihan Andrzej Drewniak (8dan).

Do egzaminu wieńczącego miniony rok przystąpiło 46 karateków żorskiego SHOGUNA ćwiczących na co dzień pod okiem sensei Dariusza Kudyka. Po 4 godzinach zmagań zakończonych blisko godzinnym kumite, halę opuścili ostatni zdający. Wszyscy zdali egzamin pozytywnie, gratulujemy!

Chcesz dołączyć do żorskich karateków, Klub Sztuk Walki SHOGUN ŻORY zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia karate prowadzone w Zespole Szkół Budowlano-Informatycnych przy ul. Rybnickiej 5 w każdy wtorek i czwartek od 17:30 (dzieci) i 18:30 (młodzież/dorośli). Zajęcia prowadzone są w ramach zadania “SZTUKI WALKI SPOSOBEM NA AKTYWNY STYL ŻYCIA” współfinansowanego przez Gminę Miejską Żory. Więcej informacji na stronie internetowej klubu „shogun-zory.pl” i na facebooku.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ