Wielkie otwarcie nowej sali Octagon Żory

0
3754

Już w najbliższą niedzielę tj 10.01.2016 o godz 15.00 będzie mieć miejsce największa jak do tej pory metamorfoza w Naszym Klubie. Wraz z coroczną edycją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której to jesteśmy tegorocznym partnerem i będziemy na terenie Naszego Klubu prowadzić całodniową kwestę, SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich sympatyków Naszej działalności oraz tych którzy chcą zapoznać się z Naszą aktualną ofertą, wziąć udział w licznych zabawach dla dzieci, obejrzeć pokazy poszczególnych trenerów i ich grup oraz uczestniczyć w Naszym święcie, do przybycia w tym jakże ważnym dla Nas dniu, do Naszego nowego GYMu który mieści się w Żorach przy ulicy Szerokiej 28 na I piętrze.

Ogromna zmiana jeśli chodzi o warunki treningowe to nie wszystko, nie dość że po raz kolejny Nasz Klub wzbogaci swoją ofertę treningową to Nasza kadra trenerska powiększy się o kolejnego, świetnego fachowca w dziedzinie sportu dr Roberta Trybulskiego, który to od dłuższego już czasu pomagał Nam w przygotowaniach Naszych zawodników a teraz już oficjalnie rozpocznie współpracę z Naszym Klubem i swoim doświadczeniem oraz wiedzą na pewno w wielkim stopniu przyczyni się do ciągłego rozwoju Naszego Klubu.

Coraz prężniejsza grupa Judo Kids oraz treningi sportów walki dla dorosłych takie jak Muay Thai, Brazylijskie Jiu Jitsu, MMA oraz Boks wzbogaca się o kolejne grupy wiekowe młodzieżowców oraz „OLD STARS” jak również od tej pory znaleźć u Nas będzie można zajęcia we wszystkich formach uprawiania aktywności fizycznej zarówno zawodniczej, jak do tej pory to miało miejsce taki i całkowicie amatorskiej, więc dla każdego coś dobrego.

ZAPRASZAMY wszystkich bez względu na wiek, płeć czy też poziom wytrenowania do przyjścia, poznania Naszej bazy treningowej, zapoznania się z Nasza ofertą sportową oraz rozmowy z założycielami oraz trenerami tworzącymi Nasz Klub.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ