Sandra Pniak Mistrzynią Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

0
1892

W ubiegły weekend w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu, w których to poraz kolejny swoją klasę i całkowitą dominacje w swojej kategorii wagowej, pokazała Nasza reprezentantka SANDRA PNIAK.

Mistrzostwa Polski w BJJ to najbardziej popularne i prestiżowe zawody chwytanych sportów walki, na których w tym roku wystąpiło ok 1100 zawodników. Tym bardziej cieszy więc fakt kolejnego z rzędu wielkiego sukcesu na tak mocno obsadzonej imprezie, naszej niewątpliwie najbardziej utytułowanej zawodniczki .

Dwu dniowa, tak licznie obsadzona impreza, na której walki toczyły się na 10 matach, najmocniejsi zawodnicy w kraju oraz fakt iż Sandra wygrała wszystkie walki w swojej kategorii wagowej przed upływem regulaminowego czasu przez poddania swoich przeciwniczek napawa Nas ogromnym optymizmem i daje wielką radość z oglądania takich startów Naszych zawodników.

Nie możemy nie wspomnieć również, że Sandra startowała w najmocniejszej kategorii bez podziału na pasy i co więcej, na uwagę zasługuje walka finałowa Naszej Mistrzyni, gdzie po całkowitej dominacji Sandra pokonała przez poddanie dużo bardziej doświadczoną posiadaczkę czarnego pasa ze Szczecińskich Berserkerów.

Duży profesjonalizm w podejściu do starów, wielkie serce, ciągły rozwój w dziedzinie sportu oraz lata doświadczeń to wszystko składa się na sukces Naszej Mistrzyni. Ogromne gratulacje za świetne walki i rewelacyjną postawę, do której przyzwyczaja już Nas, Nasza fenomenalna zawodniczka oraz trenerka SANDRA PNIAK!

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci – Judo Kids w Octagon Team Żory, które prowadzi Nasza utytułowana Pani Trener, starając się wpajać i zarażać najmłodszych swoją pasją.

Wielkie podziękowania z tego miejsca należą się niewątpliwie dla MIASTA ŻORY, Pana Prezydenta WALDEMARA SOCHY oraz jego współpracowników, bez których przychylności i pomocy Nasze starty, wyjazdy oraz możliwość ciągłego rozwoju była by niemożliwa.

Dziękujemy również za nieocenioną pomoc instytucjom wspomagającym Nas w codziennych przygotowaniach oraz wyjazdach : suplementy oraz porady dietetyczne FITNESSHOP ŻORY, PROVITA ŻORY, HOTEL & SPA KAMELEON, FIT MEAL – STREFA SMAKU SYRYNIA.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ