Grupa CORE zaprasza na trening kalisteniczny

0
1590

Za sprawą nowych inwestycji, które przyciągają tłumy do Parku Cegielnia poznaliśmy grupę CORE, która powstała jako amatorskie zrzeszenie osób pasjonujących się kalisteniką. Ich działalność rozwija się w szybkim tempie i nie obejmuje tylko miasta Żory. Oto, co sami mówią o sobie:

Jesteśmy amatorską drużyną Kalisteniki i Street Workoutu. Ćwiczymy od 2 lat i ten sport jest dla niektórych z nas ucieczką od codzienności, sposobem na stres bądź po prostu sposobem na spędzanie czasu z przyjaciółmi. Sport ten pozwala zwiększyć siłę i wytrzymałość naszego organizmu. Efektem “ubocznym” jest uatrakcyjnienie swojej sylwetki i poprawa samopoczucia. Jeśli ktoś chciał by dowiedzieć się więcej, bądź umówić się na trening, zapraszamy do kontaktu – grupa CORE.

Zobaczcie film, który przybliży Wam sport, którym się zajmują. Na dzień dzisiejszy możecie znaleźć ich w Parku Cegielnia przy ulicy Folwareckiej, blisko sąsiadującej Hali Sportowej MOSiR w Żorach. Dodatkowo niektórzy z Was mogli ich zobaczyć podczas specjalnych pokazów, organizowanych w ramach wielu wydarzeń sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach oraz innych podmiotów, czy szkół miejskich.

Dołączamy się do zaproszenia grupy CORE i zachęcamy osoby, których zainteresowały te efektowne ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała do kontaktu i spróbowania swoich sił w tej coraz popularniejszej dziedzinie sportowej.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ