Imprezy szachowe w listopadzie – zaprasza KS „Roszada” Żory

0
39

Klub Sportowy „Roszada” Żory ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych juniorów na III Żorski Turniej Szachowy Juniorów, rozgrywany 24 listopada (sobota) od godziny 9:00 w Klubie MOK „Rebus” na osiedlu Księcia Władysława.

W tym roku już po raz trzeci organizujemy turniej, który z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem wśród młodych szachistów. W zeszłym roku gościliśmy 46 uczestników, którzy przyjechali na zawody z różnych śląskich miejscowości, był także jeden zawodnik z Republiki Czeskiej.

W turnieju przewidziane są nagrody w różnych kategoriach wiekowych – 3 nagrody w kategorii open, 3 nagrody dla najlepszych do lat 12, 3 nagrody dla najlepszych do lat 8
i jedna nagroda dla najlepszej nie nagrodzonej juniorki. Pula nagród to co najmniej 300 zł. W turnieju będziemy grać systemem szwajcarskim 9 rund po 10 minut dla każdego zawodnika. Poniżej link do turnieju i zgłoszeń:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5774/index.html?l=pl

Natomiast w niedzielę 25 listopada, także w „Rebusie” i także od godziny 9:00 organizujemy III Żorski Otwarty Turniej Szachowy, na który mogą się czuć zaproszeni wszyscy szachiści – zarówno dorośli jak i dzieci.

Turniej, tak jak w rozgrywkach dzieci, zaplanowany jest na dystansie 9 rund. Tempo w zawodach to 10 minut + 5 sekund za ruch. W turnieju nagrodzonych zostanie 10 najlepszych uczestników. Pula nagród to co najmniej 500 zł. Poniżej link do turnieju i zgłoszeń:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_6721/

Turnieje organizowane są przy finansowym wsparciu Miasta Żory. Serdecznie zapraszamy!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ