Rozgrywki z dnia 22.04.2018 klasa C KS Kleszczów

0
46

W niedzielę po fantastycznej walce ze strony zawodników KS Kleszczów uległo liderowi tabeli – drużynie KS Sczerbice 2:3. Pomimo tego , że kontrolowaliśmy grę przez niemal całą pierwszą połowę i stworzyliśmy sobie mnóstwo okazji do strzelenia gola to do 44 minuty było 0-2 dla Szczerbic. Morale naszych zawodników podniosła bramka na 2-1 zdobyta w końcówce I połowy (bezpośrednio z rzutu wolnego) przez Wojciech Jankowiak.

Na drugą część gry rywale wyszli zdecydowanie bardziej skupieni i zmotywowani lecz nie przeszkodziło nam to w zdobyciu gola na 2-2 . Adrian Jankowiak dobrze zgrał piłkę do Adama Muszynskiego a ten bez problemów wpakował ją pod poprzeczkę i po pięknej akcji na tablicy wyników znów był remis. Niestety chwilę później jeden z zawodników rywali oddał dobry strzał zza pola karnego i ustalił wynik spotkania 3:2. Gratulacje za walkę należą się całej drużynie. Po takim meczu jak wczorajszy do następnych spotkań możemy podchodzić z podniesioną głową.

Skład:
Bramka: Łukasz Czuber
Obrona:Roman Jarczok, Karol Cebo, Jakub Myśliwiec
Pomoc: Rafał Gajer, Wojciech Jankowiak (gol), Karol Frysz, Mateusz Sornek, Adrian Jankowiak (asysta), Filip Hupka
Atak: Adam Muszynski (gol)

Kolejny mecz w sobotę 28.04.2018 roku na boisku w Kleszczowie ul. Wodna z Sokół Chwałęcice godz. 16,30 sympatyków zapraszamy do dopingu.

Działalność klubu wspiera Miasto Żory oraz darczyńcy i sponsorzy.