Rozgrywki KS Kleszczów w dniu 14.04.2018

0
47

W sobotę 14.04.2018 po fantastycznym meczu w wykonaniu zawodników KS Kleszczów którzy pokonali LKS Skrbeńsko 2:0. Od początku spotkania KS Kleszczów naciskał na rywala co zaowocowało 2 szybkimi trafieniami. Bramkę na 1:0 zdobył skrzydłowy Filip Hupka, natomiast na 2:0 bezpośrednio z rzutu wolnego piłkę do siatki wpakował Adam Muszynski.

W drugiej połowie KS Kleszczów bardzo mądrze się bronił wyprowadzając przy tym co jakiś czas niebezpieczne kontry po których powinny paść kolejne bramki ale najzwyczajniej brakowało nam szczęścia pod bramką rywala.

Ogólnie rzecz biorąc gospodarze byli drużyną zdecydowanie lepszą, kontrolującą mecz od 1 do 90 minuty i zasłużenie dopisujemy gospodarzom 3 punkty. Takie mecze w wykonaniu KS-u chciałoby się oglądać co tydzień.

Skład:
Bramkarz: Łukasz Czuber
Obrona: Roman Jarczok, Karol Cebo, Jacek Marcisz
Pomoc: Adrian Jankowiak, Wojciech Jankowiak, Karol Frysz,Rafał Gajer(zminiony przez Mateusz Kaczmarczyk), Filip Hupka (Bramka)
Atak: Adam Muszynski (Bramka), Krzysztof Kowalczyk (Kapitan)

Działalność klubu wspiera Miasto Żory oraz darczyńcy i sponsorzy.