Lekkoatleci „Czwórki” Żory z medalami

0
22

Dwa medale zdobyli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Czwórka” Żory na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Lekkiej Atletyce, które odbyły się 9 września w Opolu.

Zuzanna Wyppich okazała się najszybszą młodziczką w Makroregionie i w biegu na 100m zdobyła złoty medal. Na tym samym dystansie, na trzecim miejscu uplasowała się – Alicja Goebel, zdobywając brązowy medal.

Zuzanna Wyppich i Alicja Goebel uzyskały kwalifikację na Mistrzostwa Polski Młodzików, które odbędą się 23-24 września w Białej Podlaskiej.

Dobre wyniki uzyskali także pozostali lekkoatleci „Czwórki” : Magda Czajkowska , Daria Najberg i Cyprian Brilla w biegu na 600m, Magda Kaźmierczak w biegu na 300m.

Klub dziękuje Miastu Żory za wsparcie finansowe w realizacji tego zadania. Dziękujemy Miastu Żory za wsparcie finansowe w realizacji naszego zadania. Dziękujemy Miastu Żory za wsparcie finansowe w realizacji naszego zadania. Dziękujemy Miastu Żory za wsparcie finansowe w realizacji naszego zadania. Dziękujemy Miastu Żory za wsparcie finansowe w realizacji naszego zadania.