MKS Polaris Żory 3-3 (1-1) KS Płomień Czuchów

Bramki:

• Badura Paweł
  • Polus Piotr
  • Grzegorczyk Tomasz

Pierwszy zdobyty punkt w tym sezonie. Po ciężkim i pełnym walki meczu, nasi seniorzy zremisowali z Czuchowem 3-3. Jako pierwsi objęliśmy prowadzenie już w 5 minucie spotkania. Wrzutkę z rzutu rożnego na gola zamienił Badura Paweł. Goście zdołali odpowiedzieć i pierwsza odsłona meczu zakończyła się remisem 1-1.
Po zmianie stron nasi zawodnicy wyszli ponownie na prowadzenie za sprawą gola Polusa Piotra. Goście nie odpuszczali i już w 65 minucie zdołali wyrównać stan meczu. Niestety, poszli za ciosem i dosłownie 2 minuty później wyszli po raz pierwszy na prowadzenie. Nasz zespół jednak walczył do końca, co się zresztą opłaciło. Mianowicie w 89 minucie meczu gola na wagę 1 punktu zdobył Grzegorczyk Tomasz, dopadając do odbitej od muru piłki. Świetny występ w bramce zaliczył Nowak Marek, broniąc kilka dogodnych sytuacji gości.

Już w najbliższą niedzielę (27.08.2017), rozegramy kolejny mecz u siebie. Tym razem zmierzymy się z LKS Zryw Bzie o godzinie 17:00 ( boisko Polaris)