14 kolejka C klasy

0
217

Zawodnicy KS Kleszczów na własnym boisku w pięknym stylu wygrywają z zespołem Sokół Chwałęcice. Już w 7 minucie piękne podanie Adriana Jankowiaka do Jakuba Myśliwiec który perfekcyjnie przykłada nogę kierując piłkę do siatki. Kolejne minuty to gra w polu i walka o piłkę. Dopiero w 35 minucie Karol Cebo podaje do Wojciecha Kret który również pewnie zdobywa bramkę. W pierwszej połowie trzecie trafne uderzenie odnotowuje Adrian Jankowiak i do szatni schodzimy z wynikiem 3-0. Po pięciu minutach drugiej połowy Karol Cebo umieszcza piłkę w siatce. Na listę strzelców wpisuje się po raz drugi Adrian Jankowiak, a szóstą bramkę zdobywa Filip Chupka.  Pomimo wysokiego wyniku nasz bramkarz Rafał Wiktor miał parę trudnych piłek które pewnie broni. W ostatnich minutach z rzutu wolnego goście zdobywają bramkę kończąc mecz z wynikiem 6-1. W sobotę 29.04.2017 roku zespół z Kleszczowa rozegra mecz w Zwonowicach o godz. 16.30. Sympatyków piłki zapraszamy na mecz.