Kolejny Siatkarski weekend za nami

0
177

Kolejny Siatkarski weekend za nami. W sobotę nasze seniorki podejmowały lidera tabeli z Żywca. Niestety lider okazał się za mocny dla nas. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 w setach 18:25/17:25/16:25. Było widać różnicę. U naszych dziewczyn jeszcze długi weekend w głowach a przeciwniczki wręcz odwrotnie. Poukładane, bez błędów i skoncentrowane. Wynik mówi sam za siebie. Chociaż nasze seniorki pokazały momentami dobrą grę, to jednak było za mało na zawodniczki z Żywca. W niedzielę kolejny mecz. Tym razem mecz z ostatnim miejscem w tabeli, czyli Mysłowicami. Nasze zawodniczki się sprężyły i szybko wygrały 3:0 w setach 25:19/25:12/25:10.

Szybka i krótka relacja z pierwszego turnieju półfinałowego Kinderka. 6 maja dziewczyny z klasy 5 z SP 3 wygrały jeden mecz z Pyskowicami. Uległy drużynie z Sosnowca i dostały zwycięstwo walkowerem gdyż drużyna z Zawiercia nie stawiła się na turnieju. Ciekawe co będzie się działo za tydzień.