Weekend z LKS Baranowice

0
257
Seniorzy udali się do Książenic by zmierzyć się z liderem rybnickiej A-Klasy.
Już w 8 minucie gospodarze objęli prowadzenie po bramce Jacka Drapacz. W 29′ bramkę dającą wyrównanie zdobył Daniel Zielonka. Kolejne bramki padły po przerwie. Na 2:1 do siatki trafił w 57 minucie Rafał Adamkowski. Ostatnią bramkę spotkania, dającą podział punktów, 10 minut przed końcem zdobył Arkadiusz Grzyb.
LKS „UNIA” KSIĄŻENICE 2:2 LKS BARANOWICE
Juniorzy podejmowali na swoim boisku drużynę Rymera Rybnik. Ich mecz jednak potoczył się po myśli przyjezdnych, którzy zdobyli dwie bramki, zachowując czyste konto. Zwycięstwo to dało im awans na pozycję lidera, juniorzy z Baranowic zaś spadają na pozycję piątą.
LKS BARANOWICE 0:2 KS „RYMER” RYBNIK
Wyjazdowe spotkanie trampkarzy na boisku w Marklowicach należało do jednego z najciekawszych tego weekendu. Początek spotkania był wymianą ciosów obu drużyn. W 24 minucie po strzale z rzutu wolnego gospodarze wychodzą na prowadzenie. Zaledwie 4 minuty później było już 2:0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po przerwie bramkę kontaktową zdobywa Mateusz Antoń a 5 minut później był już remis po bramce samobójczej. Na 6 minut przed końcem spotkania na prowadzenie ponownie wychodzą zawodnicy Marklowic. Ledwo trzy minuty później znowu mamy remis a po raz drugi na listę strzelców wpisał się Antoń. Minutę przed ostatnim gwizdkiem kolejna bramka dająca zwycięstwo przyjezdnym a strzelcem był Jakub Stryjniak.
KS „POLONIA” MARKLOWICE 3:4 LKS BARANOWICE
W Baranowicach swój turniej rozegrała drużyna orlików. W turnieju zmierzyli się z MKS Żory, „U Walka” Gotartowice i Orzeł Palowice. Pierwsze spotkanie pokazało w jakiej formie strzeleckiej są zawodnicy z Baranowic. Zdobyli 5 bramek nie tracąc przy tym żadnej. W drugim meczu nie było już tak łatwo jednak trzy razy udało się pokonać bramkarza nie tracąc ponownie bramki. Ostatnie spotkanie było najbardziej wymagające, w którym można było zobaczyć tylko jedną bramkę, która dała Baranowicom zwycięstwo w całym turnieju.
LKS BARANOWICE 5:0 ORZEŁ PALOWICE
LKS BARANOWICE 3:0 MKS ŻORY
LKS BARANOWICE 1:0 „U WALKA” GOTARTOWICE
Żaki na swój turniej pojechali, aż do Wodzisławia gdzie gospodarzem była drużyna MKP Odra Centrum Wodzisław. W pierwszym spotkaniu spokojnie wygrywają zawodnicy Baranowic strzelając 4 bramki tracąc przy tym tylko jedną. Drugi mecz już nie poszedł po myśli naszych Żaków, którzy tym razem to strzelili tylko jedną a stracili cztery bramki.
Ostatnie spotkanie po wyrównanych 20 minutach zakończyło się bezbramkowym remisem. Z 4 punktami Baranowice zajęli drugie miejsce w turnieju.
LKS BARANOWICE 4:1 NAPRZÓD RYDUŁTOWY
LKS BARANOWICE 1:4 KS ŚWIERKLANY
ODRA CENTRUM WODZISŁAW 0:0 LKS BARANOWICE