Podsumowanie siatkarskiego tygodnia Sari

0
189

W niedzielę 17 kwietnia swoje zmagania w IV etapie Turnieju Kinder + Sport rozpoczęła drużyna SP 3 MUKS Sari Żory trójek chłopców. Niestety na 3 mecze chłopcy przegrali po niezbyt dobrej grze i dużej liczby błędów i w rewanżu będzie bardzo ciężko. Jednak wiara czyni cuda i miejmy nadzieje że rewanże w połowie mają będą o wiele lepsze i chłopaki pokażą na co ich stać.
Natomiast bardzo dobry początek w ćwierćfinale Kinderka zaliczyły dziewczęta z klasy 5 z SP 3. Wczesnym niedzielnym rankiem w Mikołowie w kategorii trójek rozegrały 4 mecze, bardziej wymagające niż do tej pory ale dziewczyny dały radę. Pokonały drużyny z SP19 Tych, Mikołowa i Halemby po 2:0. Ustąpiły dopiero w ostatnim meczu z MOSM Tychy. Podkreślić należy że jest to dopiero ich pierwsza porażka od początku turnieju. W najbliższą niedzielę rewanż oby równie udany a będziemy się cieszyć z awansu do Półfinału. Brawo dziewczyny.

Bardzo udany okazał się weekend dla naszych seniorek. W sobotę seniorki Sari wygrały mecz 3:0 z POSIR Pszczyna do 19/24/14. Natomiast w niedzielę zagrały udany rewanż z GLKS Wilkowicami 3:2! W setach – 25:7/26:24/16:25/21:25/15:12 i dorzuciły cztery punkty do klasyfikacji.